Landsail
Vezměte prosím na vědomí: Pneumatiky jsou dodávány bez ráfků
(ráfek, na obrázku má jen ilustrační charakter.)
Landsail

Landsail LS388 225/55 R19 99V

Landsail

Landsail LS388 225/55 R19 99V

Velikost pneumatiky
225/55 R19 99V 
Dostupnost:
Skladem
Pneumatika:
Letní pneuSo
rychlost:
V: Schválený až doa 240 km/h
EAN:
6900532536357
Article Number:
R-390978
Štítek pneumatiky / Třídy výkonnosti:
DEX:
Hodnocení klientů:
(1)
Máte-li dotazy nebo připomínky, prosím, kontaktujte nás na adrese support​@tirendo.cz
3.826,00 Kč
Cena za kus, vč. DPH
Doprava zdarma*
dodací lhůta 5 - 8 pracovních dnů**
14 denní lhůta na vrácení zboží
Více než 10.000 pneumatik na skladě

Přidat produkt k porovnání

  • Štítek pneumatiky
  • Hodnocení klientů
  • Technické specifikace
EU štítkování pneumatik a třídy výkonnosti

EU štítkování pneumatik a třídy výkonnosti

Evropská unie, v souladu s CE 1222/2009, naøidila že všechny pneumatiky pro osobní vozidla a lehká dopravní vozidla vyrobené po datu 1. èervence 2012 musí obsahovat EU oznaèení. Evropské znaèení pneumatik má 3 kritéria: spotøeba paliva klasifikované od A do G, pøilnavosti za mokra je zaøazena od A do G, a Hluènost v decibelech.

Pneumatiky, na které se tzv. štítkování nevztahuje, jsou: protektorované pneumatiky, profesionální terénní pneumatiky, pneumatiky vyrobené pro vybavení vozidel registrovaných pøed 1. øíjnem 1990, doèasné náhradní pneumatiky typu T, pneumatiky s rychlostním indexem menším než 80 km/h, pneumatiky s hroty, pneumatiky pro závodní automobily, pneumatiky namontované na ráfcích menších nebo rovny 254 mm èi vìtších nebo rovny 635 mm.

Tento štítek je urèen k podpoøe hospodáøské a ekologické úèinnosti v dopravì, stejnì jako zvýšení bezpeènosti silnièního provozu, a na druhé stranì s cílem pomoci spotøebitelùm vybrat si odpovídající pneumatiky díky transparentnosti produktù. Nicménì, štítek byl kritizován za zobrazení omezeného poètu údajù. Odborníci tvrdí, že pneumatiky mají mnoho dalších funkcí ktere jsou dùležité, a souvisejících s bezpeèností silnièního provozu, vèetnì vlastnosti aquaplaningu, jízdní stability, životnosti, vlastnosti produktu na mokré a suché vozovce, jiné než pøilnavosti za mokra.
Výrobci pneumatik naznaèují, že výsledky testù z rùzných institucí a prùmyslových èasopisech zùstávají velmi dùležitým zdrojem informací pro koneèného spotøebitele, protože se zamìøují na hodnocení a širokou škálu vlastností a funkcí pneumatik.

Landsail LS388 recenze pneumatik

Průměr na základě 1 výsledků testů
Přilnavost v suchých podmínkách
Brzdění v suchých podmínkách
Přilnavost ve vlhkých podmínkách
Brzdění za mokra
Přilnavost ve sněhu  N/A
Komfort při jízdě
Vnitřní hladina hluku
Opotřebení pneumatik
Spotřeba paliva
Ujeté kilometry 502 135
17.04.2018 od Buggy
Jako hotelový drožkář "udělám" dvě sady letních a dvě sady zimních gum ročně. Nesjíždím je až na hranici povolené výšky vzorku. Každý rok jsem jak pako kupoval gumy podle recenzí a značky. Utrácel jsem za nápis. Před těmito pneu jsem měl Dunlop BlueResponse... vítěz testu... hnus, děs běs!! Po cca 6000km úplně zmydlená vnitřní hrana pneu, takže jsem vyhazoval gumy se 7mi milimetrovým vzorkem !! Nejhorší gumy jaký jsem kdy měl! Poznámka pro přechytralý , protože mě to živí servisuju výhradně ve značkovým servisu a geometrii dělám 2x ročně takže všechny kosti v cajku a geometrie jak když střelí, vše perfektní. Gumař říkal, že to ty Dunlopy prostě dělaj. Namíchl jsem se a našel tyhle pneu. Cena "pět pade" ale přitom B hospodárnost, B na vodě, hlučnost 98db , XL 94 W , ochrana ráfku... za litr kus??? Myslel jsem si, že je to zase, jak už to tu chodí a v český kotlině , bouda. Gumy od číňana... No ale protože jsem byl nas....ej protože jsem sponzoroval renomovaný značky a stály za prd, viz. zmíněný Dunlop nebo před tím Good Year (3mm - 9000Km) , koupil jsem tyhle švejžužu gumy. Nakonec když jsou lidi který nazujou protektory od poláka nebo rumuna tak proč bych nezkusil od číňana když je tam odtud pomalu vše. Mám na nich cca 5000km , opotřebení neznatelný, jako drožkář je nešetřím, na dálnici v německu stabilně 200km/h i víc, ostře na brzdy, ostře na plyn, okresky po dvou kolech smykem, zkrátka živí mě kilometry a čas nemůžu jezdit jak s hnojem. Jsem překvapený jak jsou ty gumy dobrý. Jasně, na druhým autě mam Micheliny a to je jiná liga ale kdybych je měl srovnat s těma Dunlopama tak ty si v klidu tyhle čínský socky namažou na chleba. Gumy sedí jak přibitý na suchu i na vodě, při brždění se zakousnou do asfaltu a ani nepísknou ani když se za to vezme zostra. Jsou tichý ale nad 100km/h se přeci jen začnou ozývat a v ostřejších zatáčkách se ozývají celkem dost, ne, že by pískali ale hučí. Zkoušel jsem je urvat v zatáčce a dá to docela práci je utrhnout. Když se utrhnou velmi rychle se zase zakousnou a drží dál, na srovnání smyku stačí málo, dokážou podržet. Zkrátka na Micheliny , Continentaly nebo Pirelli nemaj, přeci jen je tam rozdíl ale jinak v klidu konkurují ostatním značkám a v mnohém je hravě předčí. Pokud se překlenete přes dilema zda je bezpečný obout čínskou gumu a mít na ní napsáno Landsail, mě to stále trošku denoncuje, neprohloupíte. Zapomeňte na polský Kormorány a podobný sra..y , tahle pneu je fakt někde jinde. Vyšší standard. Radši než tyto pneu bych obul jen zmíněné Michelin, Pirelli nebo Continental všechny ostatní značky buď předčí, některé několikanásobně (Kormoran, Debica, Sava, a podobný jebky) nebo jsou srovnatelné (Dunlop, Good Year, Bridgestone a podobný dobrý ale přeci jen spíš papírový prémiovky) .
View more reviews
Značka Landsail
Řada modelu LS388
Dimension 225/55 R19 99V
Šířka 225
Tyre profile 55
Construction type R
Velikost pneumatiky 19
Zátěžový index 99
Rychlostní index (V)
With/Without Valve (TT/TL) Pneumatika vyžaduje duší
M/C Ne
*Ceny jsou platné (pokud není uvedeno jinak) za kus a jsou včetně DPH plus poštovné uvnitř České republika.
**Více než 90% našich zakázek se dostane k zákazníkovi v určeném termínu dodání.
Používáme cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s jejich použitím.
OK
^