Kontaktní údaje

tirendo.cz je internetová služba společnosti Delticom OE SRL, Timisoara, Rumunsko.

Pokud máte jakékoli dotazy týkající se nákupu pneumatik, montáže pneumatik, technických problémů, problémů s výrobkem nebo informací o společnosti, neváhejte nás kontaktovat! Níže naleznete přehled oblastí naší nápovědy.

Jak Vám můžeme pomoci?

Dotazy ohledně nákupu pneumatik a naší nabídky

Stav Vaší objednávky

Problémy s Vaší objednávkou

Montáž pneumatik / Montážní partneři

Odpověď nenalezena? - Těšíme se na Vaši zprávu

Nemohli jsme Vám zatím pomoci? Můžete nás také kontaktovat telefonicky.

  • 228884606

Informace o postupech reklamace

EU zřídila online portál, který má pomoci nespokojeným zákazníkům. Máte-li stížnost na zboží nebo služby, které jste od nás zakoupili přes internet, využijte službu neutrálního řešení sporů na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr pro získání mimosoudního urovnání. Vezměte prosím na vědomí, že v současné době (k 01.02.2017) neexistují orgány pro řešení sporů pro některá průmyslová odvětví a některé země. Proto jako spotřebitel možná nebudete moci v daných zemích využít tento portál k řešení sporů, které s námi máte.

Další informace naleznete na online portálu EU. Nejsme povinni se účastnit jakéhokoli postupu řešení sporů před mediačním orgánem pro spotřebitele. V zásadě jsme však ochotni se účastnit postupu řešení sporů před rozhodčím soudem pro spotřebitele. Pokud máte další dotazy, kontaktujte nás.

Naše adresa:

Delticom OE SRL
Str. Anca Popa Nr. 3
300318 Timisoara
Rumunsko
Telefon: 228884606

Sídlo společnosti: Timisoara
Rejstříkový soud: J35/1428/2004
Identifikační číslo DPH: CZ683509649

Jméno banky: Raiffeisenbank a.s.,IBAN: CZ7355000000005051013066,SWIFT: RZBC CZ PP

Na tuto adresu neposílejte pneumatiky. Bohužel je zde nemůžeme přijmout. Zavolejte nám nebo použijte náš kontaktní formulář.