Zapojte se do tirendo.cz Affiliate programu

 

affiliates

Máte webovou stránku o autech, pneumatikách nebo ráfcích s vysokou návštěvností? Chtěli byste s Vaší webovou stránkou vydělávat peníze ? Tirendo.cz Affiliate program to usnadňuje!

Zapojte se nyní do našeho Affiliate programu prostřednictvím affiliate Marketing sítě Awin, Dognet a získejte své první provize co nejdříve! Přistoupení a účast v našem Affiliate programu je zdarma.

Nyní si můžete vybrat vaši oblíbenou síť:

Awin

Registrace prostřednictvím Awin

Dognet

Registrace prostřednictvím Dognet

1. Integrujte reklamní materiály:

Nabízíme vám velké množství propagačních materiálů, které lze snadno integrovat na Vaši webovou stránku. Naše portfolio reklamních materiálů zahrnuje všechny obvyklé položky, jako jsou bannery, textové odkazy a textove vyhledávácí pole (k dispozici i etikety v bílé verzi). Zde můžete najít něco pro každou webovou stránku! Doporučujeme také integraci našich reklamních materiálů do vašeho Newsletteru k dalšímu zlepšení vašich provizí.

2. Provádějte prodej:

V případě, že návštěvník na vaší webové stránce klikne na integrovanou Tirendo.cz reklamu, bude presmerovan do našeho online obchodu Tirendo.cz. Obdržíte atraktivní provizi ve výši 3% za každý nákup uskutečněný v našem internetovém obchodě zákazníkům který nás navštíví z vašeho webu. (Provize je vypočtena z hodnoty objednávky, bez DPH a dopravy / balení).

3. Vydělejte provize

Můžete vydělat pozoruhodné provize, dokonce z několik nákupů měsíčně.

Naše podmínky pro Affiliate.

tirendo.cz Affiliate Programme:

Používáme cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s jejich použitím.
OK