Star Performer
Vezměte prosím na vědomí: Pneumatiky jsou dodávány bez ráfků
(ráfek, na obrázku má jen ilustrační charakter.)
Star Performer

Star Performer SPTS AS 185/65 R14 86H 4PR

Star Performer

Star Performer SPTS AS 185/65 R14 86H 4PR

Velikost pneumatiky
185/65 R14 86H 4PR 
Dostupnost:
Omezené zásoby
Pneumatika:
Zimní pneumatikyWi
M+S označení
se symbolem sněhové vločky
rychlost:
H: Schválený až doa 210 km/h
EAN:
4718022005465
Article Number:
R-409095
Štítek pneumatiky / Třídy výkonnosti:
Hodnocení klientů:
(7)
Máte-li dotazy nebo připomínky, prosím, kontaktujte nás na adrese support​@tirendo.cz
1.093,00 Kč
Cena za kus, vč. DPH
Doprava zdarma*
dodací lhůta 5 - 8 pracovních dnů**
14 denní lhůta na vrácení zboží
Více než 10.000 pneumatik na skladě

Přidat produkt k porovnání

  • Popis
  • Štítek pneumatiky
  • Hodnocení klientů
  • Technické specifikace

Star Performer SPTS AS

The Star Performer SPTS ASje nástupcem AS a byl vylepšen ve srovnání s předchozím modelem. Takže pneumatiky by měly splňovat různé povětrnostní podmínky. Toto následuje jako hodnocení zákazníků na Tyretest.com. Několik tisíc testerů dávají vysoké známky ve všech oblastech. Pneumatiky mají nejen označení M+S, ale také symbol sněhové vločky, která oficiálně je klasifikuje jako vhodné pro zimní sezónu.

Star Performer SPTS AS je k dispozici ve velikostech od 13-19 palců. Takže řidiči všech tříd vozidel využívají její vynikající poměr cena-výkon. Jako soukromá značka Delticom AG, pneushop.cz Vám může nabídnout produkty značky zvláště příznivé. Navíc nebudete platit žádné dopravní náklady, pokud si objednáte více než jednu pneumatiku.

Jedná se o M+S a sněhová vločka, označení zimních pneumatik, ideální pro použití v zimě, má právě správné množství přilnavosti na mokré i suché povrchy. Také mají skvělý poměr kvalita/cena. Krátká brzdná dráha, nízká hlučnost, zvýšený komfort, perfektní trakce a přilnavost zvláště při vysokých rychlostech. Tyto pneumatiky nabízí bezkonkurenční bezpečnost na zimních silnicích a na nejisté počasí.

EU štítkování pneumatik a třídy výkonnosti

EU štítkování pneumatik a třídy výkonnosti

Evropská unie, v souladu s CE 1222/2009, naøidila že všechny pneumatiky pro osobní vozidla a lehká dopravní vozidla vyrobené po datu 1. èervence 2012 musí obsahovat EU oznaèení. Evropské znaèení pneumatik má 3 kritéria: spotøeba paliva klasifikované od A do G, pøilnavosti za mokra je zaøazena od A do G, a Hluènost v decibelech.

Pneumatiky, na které se tzv. štítkování nevztahuje, jsou: protektorované pneumatiky, profesionální terénní pneumatiky, pneumatiky vyrobené pro vybavení vozidel registrovaných pøed 1. øíjnem 1990, doèasné náhradní pneumatiky typu T, pneumatiky s rychlostním indexem menším než 80 km/h, pneumatiky s hroty, pneumatiky pro závodní automobily, pneumatiky namontované na ráfcích menších nebo rovny 254 mm èi vìtších nebo rovny 635 mm.

Tento štítek je urèen k podpoøe hospodáøské a ekologické úèinnosti v dopravì, stejnì jako zvýšení bezpeènosti silnièního provozu, a na druhé stranì s cílem pomoci spotøebitelùm vybrat si odpovídající pneumatiky díky transparentnosti produktù. Nicménì, štítek byl kritizován za zobrazení omezeného poètu údajù. Odborníci tvrdí, že pneumatiky mají mnoho dalších funkcí ktere jsou dùležité, a souvisejících s bezpeèností silnièního provozu, vèetnì vlastnosti aquaplaningu, jízdní stability, životnosti, vlastnosti produktu na mokré a suché vozovce, jiné než pøilnavosti za mokra.
Výrobci pneumatik naznaèují, že výsledky testù z rùzných institucí a prùmyslových èasopisech zùstávají velmi dùležitým zdrojem informací pro koneèného spotøebitele, protože se zamìøují na hodnocení a širokou škálu vlastností a funkcí pneumatik.

Star Performer SPTS AS recenze pneumatik

Průměr na základě 7 výsledků testů
Přilnavost v suchých podmínkách
Brzdění v suchých podmínkách
Přilnavost ve vlhkých podmínkách
Brzdění za mokra
Přilnavost ve sněhu
Komfort při jízdě
Vnitřní hladina hluku
Opotřebení pneumatik
Spotřeba paliva
Ujeté kilometry 35 726 580
03.06.2020 od Mojmír UDATNÝ
Auto je od toho aby jezdilo a ne se couralo a motalo na silnici jako kloboučníci a staří neschopní řidiči co jen překážejí provozu , projíždím pravidelně několikrát ročně Alpy přes četné průsmyky až do výšky 2775 metru , rád si zajedu dost sportovně do kopců horskými silničkami kde auto ukáže co umí a i já jako řidič a nehledím ani trochu na opotřebení pneumatik ani spotřebu, chci se projet a mít zážitek a i proto roky nekupuji žádné " značkové" pneumatiky jako Michelin, pro mě zcela hrozný Continental , aj. , protože je stejně ojedu tak jako jiné " neznačkové " a za jejich cenu 4 drahých mám aspon 8 levnějších , je to velice jednoduchá matematika a zdravá hlava o nižší ceně za stejnou službu , ano mám i kvalitní pneu na přezutí na jiném autě .
17.08.2019 od Vladimír
Nemám žádných velkých námitek, pouze mě připadají více hlučné
21.03.2013 od Zlatko Radvan
Pro mou potøebu a v dané cenové relaci jsou plnì vyhovující a mohu doporuèit.
View more reviews
Značka Star Performer
Řada modelu SPTS AS
Dimension 185/65 R14 86H 4PR
Šířka 185
Tyre profile 65
Construction type R
Velikost pneumatiky 14
Zátěžový index 86
Rychlostní index (H)
With/Without Valve (TT/TL) Pneumatika vyžaduje duší
M/C Ne
*Ceny jsou platné (pokud není uvedeno jinak) za kus a jsou včetně DPH plus poštovné uvnitř České republika.
**Více než 90% našich zakázek se dostane k zákazníkovi v určeném termínu dodání.
Používáme cookies. Používáním této webové stránky souhlasíte s jejich použitím.
OK
^